Expertky kongresu

CESTA K ŽENSTVÍ

aneb odlož, co ti neslouží 

Lenka Adámková

Tanečnice a facilitátorka prožitkového tance, průvodkyně osobním rozvojem pro ženy

Jsem srdcem i duší tanečnice. Prožila jsem 18 let s orientálním tancem, jenž se na dlouhou dobu stal moji láskou i profesí. Břišním tancem jsem žila a věnovala mu každou volnou chvíli.

Jenže vývoj nezastavíš a tak mi před pár lety duše opět zavelela pootočit směrovku vnitřního kompasu a vyslala mě vstříc tanci spontánnímu, intuitivnímu a prožitkovému.

Konečně jsem mohla naplno propojit obě své vášně - tanec i osobní rozvoj. Miluju ženy inspirovat, vést, motivovat, povzbuzovat a především podporovat v objevování a následování své jedinečné cesty, cesty tanečnice. Tanec totiž není jen o radosti. Má obrovský potenciál pro osobní růst a když toto mohu předávat, zářím do světa jak žárovka.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ TANČÍ aneb uvolni své tělo a uvolníš svoji mysl."

Květa Kolouchová

Autorka výzvy Cesta k ženství aneb odlož, co ti neslouží a klubu Být přitažlivá, vydavatelka lunárních diářů, mentorka

Přes 25 let se věnuji práci na sobě a přírodní výživě. Stejně tak dlouho pečuji o vlasy podle Luny (spolu s mojí mamkou). Od 2011 vydávám vlastní lunární diáře. V klubu Být přitažlivá spojuji všechna témata (seberozvoj, zdraví, krása a cykličnost) spolu s dalšími 18 expertkami v jeden smysluplný celek. Kongres "CESTA K ŽENSTVÍ aneb odlož, co ti neslouží" je jeho malou ochutnávkou

Témata v kongresu:
1. "ŽENSTVÍ JE MOUDRÉ aneb odlož drama a žij své poslání."
2. "ŽENSTVÍ JE PROMĚNLIVÉ aneb odlož potřebu být stále stejná a zamiluj se do své cykličnosti."
3. "ŽENSTVÍ O SEBE PEČUJE aneb měj plán a přestaň sebe odkládat až na druhé místo."
4. "CESTA K TVÉMU ŽENSTVÍ aneb jaká je tvá výzva?"
5. "Vnitřní žena, vnitřní muž."

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Mgr. Ida Sára Keltnerová

Životní průvodkyně, mentorka a novodobá šamanka přechodových rituálů

Pomáhám měnit životy lidí, kteří změnu chtějí, aby využívali naplno své talenty, dary a všechny dostupné zdroje síly pro svůj život, vztahy i práci tak, aby to mělo přesah a hloubku a přitom to bylo dobře postavené na zemi.

Žena je podle mého názoru přitažlivá, když je pravdivá sama k sobě. Nehraje si na nikoho jiného než je. A v tom, kdo je, se cítí dobře. Když se pak nebojí ukázat světu svou vnitřní krásu, moudrost a sílu a podpoří to krásou vnější, tak je to prostě nádhera.

Témata v kongresu:
1. "ŽENSTVÍ ODKLÁDÁ aneb když neodkládáš, tak nedostáváš, nerosteš a ztrácíš krásu. Poznej smysl a blahodárné účinky odkládání."
2. "ŽENSTVÍ ZNÁ SVŮJ ČAS aneb odlož, co není Tvé a najdi své jedinečné ženství...v ten správný čas pro tebe."

Web
⁕        www.idasara.cz

Fb
⁕       profil Ida Sára Keltnerová
⁕       stránka Ida Sára Keltnerová – konstelace, rituály, ženský svět

Youtube
⁕       Ida Sára Keltnerová    

Živě
⁕       Jílové u Prahy, Brno a Zoom

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Hanoa Moa

Vizážistka, hairstylistka a lektorka

V rámci své praxe jsem měla příležitost cestovat a pracovat nejen v Evropě, ale také v Americe. Tvořila jsem make-upy na obálky předních českých časopisů, natáčení reklam a spotů. Spolupracovala jsem externě s televizními stanicemi jako TV Prima, TV Nova a pravidelně jsem se objevovala na ČT1, kde jsem se podílela na proměnách. Během téměř dvaceti let práce se ženami jsem měla možnost nahlédnout do soukromí mnoha českých celebrit, ale také obyčejných žen s neobyčejnými příběhy. A teď se otevírá další kapitola mého života, kdy ráda, vás ženy, učím, jak drobnými změnami ve vaší každodenní líčící rutině dosáhnout působivých proměn. Moje práce je založena na lásce k přirozenosti.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ SE UMÍ ZKRÁŠLIT aneb vyhni se 7 nejčastějších chybám při líčení."

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Mgr. Petra Bianka Horváthová

Holistická farmaceutka a ajurvédička

Ráda vás provedu vaší cestou k pevnějšímu zdraví a vyváženému stravování.

Propojuji praktickou práci s bylinami, cyklickou stravu a práci se zdroji. Jsem inspirovaná studiem západní i východní medicíny (zejména Ájurvédou), výživovým poradenstvím a chronobiologií (vlivem cykličnosti na živý organismus). Nabízím kurzy fytoterapie, kurzy výroby domácí kosmetiky a drogerie, cyklického stravování a cyklického způsobu života.

Mojí devízou je propojení klasického zdravotnického vzdělání s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti tradičních východních medicín a výživových směrů.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ SE UMÍ VYŽIVIT aneb vyhoď trans tuky a objev sílu a krásu omega 3 nenasycených mastných kyselin."

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Mgr. Míša Fialová

Expertka na Bachovy květové esence a terapie

Jsem máma tří dcer, manželka, zdravotní sestra, speciální pedagog, certifikovaná terapeutka, ale hlavně člověk, který miluje přírodu a životní příběhy. Nasloucháním druhých jsem trávila hodiny už jako velmi malé dítě. Fascinovala mě vyprávění o vztazích, o tom, co lidé prožívají, co doopravdy žijí. 

Bachovy květové esence jsem objevila před více jak 15 lety. A jejich léčivá síla mě nepřastane udivovat asi nikdy. Nejen že vyléčily z nemožného mě samotnou, ale dokázaly zázraky už u nespočet lidských duší…

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ JE VOLBA aneb z NEmoci do moci."

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Mgr. SaRa Eva Nekhbet

Odbornice na Astromódu® a Karmickou astrologii

Během vysoké školy jsem se dostala k astrologii a tarotu a tady začala moje praxe s lidmi. Abych lidem pomohla pracovat s hlubinou podvědomí, která nejvíc určuje naše kroky, začala jsem se zajímat o hlubinné terapie a regresní terapie. V roce 2013 jsem se dostala k tématu Astromódy - jak můžeme oblékáním ovlivnit náš život, zdůraznit naše kvality a harmonizovat tření, co jsou daná v našem horoskopu a která na nás působní díky současným astrologickým vlivům.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ JE SEBEVĚDOMÉ aneb zbav se trojských koňů ve skříni a nos jen, co ti dává jiskru a přitahuje štěstí."

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Kamila Narayani Orság

Jogínka, Ájurvedička, tantrička, autorka projektu o omlazování, kráse a vitalitě

Miluju zdraví, květiny, sesterství, techniky a způsoby, které nám pomáhají žít v harmonii, žít ve své opravdovosti, síle a kráse. Provázím ženy k vitalitě, zdraví a přirozené aktivované inteligenci pomocí moudré Védské tradice. Praktikuji Ájurvédu a sezónní/cyklickou/omlazující očistu založenou na jogínském svátku oslavy života -Navaratri. 

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ S GRÁCIÍ - kávu pít či nepít?"

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Mudr. Anastazie Holečko

Lékařka tibetské a funkční medicíny

Jsem lékařka, ale raději o sobě říkám, že jsem průvodkyní ke zdraví. Jelikož jsem se od dospívání zajímala o meditaci a různé druhy práce s myslí a tělem, vystudovala jsem kromě klasické západní medicíny i tradiční tibetskou. Ta totiž dokázala propojit mysl a emoce s fyzickým stavem a poskytla mi holistický pohled na zdraví. Po přestěhování do Česka jsem objevila funkční medicínu, která tento holistický pohled doplnila o další perspektivu. 

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ UMÍ ODPOČÍVAT aneb odlož modré světlo a zharmonizuj své hormony."

Více o mém projektu si můžete přečíst u mě na webu: www.happyandhealthy.cz

·        Akademie tradiční tibetské medicíny: www.attm.cz
·        www.amazon.com ( Sowa Rigpa Journal )
·        app Tibetan Medicine (coming soon)
·        Instagram: happyandhealthyah

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Lenka Chrenščová

Astropsycholožka

Astrologii se věnuji 15 let a posledních 10 let ji pojímám astropsychologicky. 

Sama bych řekla, že má cesta astropsycholožky nezačala studiem samotné astrologie před několika málo lety, ale že jsem ji vytvářela již od narození. Hlavními milníky v životě pak pro mě byly moje záhadné nemoci, přes které jsem se byla nucena vnitřně posunout. První taková nemoc mi přinesla setkání s léčitelem Romanem, který mi umožnil si rozpomenout na témata inkarnací, energetických těl a léčení na dálku pomocí energie. Bylo mi 11 let a od té chvíle jsem přečetla všechny knihy, které byly tehdy k dispozici k tomuto tématu.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ JE CTNOSTNÉ aneb odlož neduhy pro své astrologické znamení."

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Ing. Pavlína Jindrová

Průvodkyně poznání moudrosti lůna a sexuality

Před 6 lety mě moje cesta vedla k založení projektu Ženská hlubina. Mou vášní je si rozpomínat skrze tělo na sebeúctu, to, že každá buňka v těle má orgasmický potenciál. Probouzet v ženách šťávu, jedinečnou cestu a vztah k sexualitě tak, aby byla vyživující. Cítit spodní centrum, lůno a pánevní mísu natolik, že se stává centrem naší intuice, navigace a životní síly, kterou umíme v životě kultivovat pro sebe a pak i pro okolí.  Mezi esence kvality, které vnímám na své cestě, je hloubka ve všech směrech, opravdovost, kreativita, divokost, svoboda a sebeúcta.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ JE SEXY aneb odlož stud a dovol si naplno prožívat svou sexualitu."

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Diana Siswartonová

Odbornice na vitální kvalitu vody, její regeneraci a vířivé technologie

Mnoho let zkoumám a prokazuji vitální kvalitu vody. Fascinují mě životodárné vlastnosti vody a jejich projevy. Jako výzkumnice ve Fyziologickém ústavu akademie věd ČR jsem se věnovala vitální kvalitě vody. Založila jsem společnost Aqualibrium, kde se věnuji praktické aplikaci svých poznatků při nechemické úpravě vody. Ukazuji, jak lze zkvalitnit vodu pro domácnosti, ale i zahrady, farmy a podniky.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ JE VODA aneb odlož, co tě dehydratuje."

Fb 
·        na profilu Diana Siswartonová 
·        uzavřená skupina věnovaná vodě VODA AŤ PROUDÍ 

Web
·        osobní www.aqualibrium.cz   (web připravuji)
·        firemní https://www.aqualibrium.com/

Videa
·        TED talk: Diana Siswartonová Živá voda 
·        DušeK: O očistě a vodě s Dianou Siswartonovou  
·        IR Inovace Republiky: Musíme projít fází chaosu 
·        Hovory na Knoblošce  s Dianou Siswartonovou
·        Duše K - O vodě - Jaroslav Dušek, Diana Siswartonová a Jarda Kršňák 2012
·        Změna paradigmatu: Diana Siswartonová o důležitosti forem 

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Renata Imrichová

Průvodkyně detoxikací a změnou ke zdravému životnímu stylu

Jsme specialistka a poradkyně v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, péče o tělo a průvodkyně detoxikací. Při své práci se opírám o informace, principy a postupy z ajurvédy, tradiční čínské medicíny, astrologie a kvantové fyziky.

Mým cílem je naučit své klientky mít láskyplný vztah ke svému tělu, naslouchat mu a pravidelně o něj pečovat. Díky postupům, které učím, klientky o svém těle i o svém zdraví začnou přemýšlet jinak.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ SE OB-NOV-UJE aneb využij každý měsíc sílu novu."

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Mgr. Renata Langová

Lektorka jógy a vizážistka

Pomáhám ženám nacházet vnitřní harmonii a krásu skrze jógu a vědomou péči, tak aby se cítily a vypadaly skvěle. Vnímám tělo a naši fyzickou vizáž jako odraz toho, co se děje uvnitř na psychické úrovni. Vše je propojeno se vším a nelze nic od ničeho oddělit. 

Jsem přesvědčená, že krása začíná především v naší mysli. Abychom my ženy mohly vytvářet krásu kolem sebe, musíme začít u sebe samých. To, co nosíme uvnitř sebe, se odráží vně, na našem těle, ve tváři, i v našem prostředí.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ ZDRAVĚ DÝCHÁ aneb jedním dechem k ženskosti a vitalitě."

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Gabriela Premusová

Módní stylista

K módě jsem se dostala už u školy a zjistila jsem, že mě to moc baví a naplňuje.

Vedla jsem prodejny několika módních značek, absolvovala mnoho kurzů a přečtla spoustu knih o módě, až jsem založila vlastní prodejnu La Gabriella.

Moje vize je, dělat ženy krásné. Ctím krásu každé jedné ženy. Chci ženám ukazovat možnosti, které ani samy netuší.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ MÁ STYL aneb vyhni se 5 nepochopitelným chybám v módě."

Fb 
·      La Gabriella

Web
·      www.lagabriella.cz

Videa
·        youtube: https://www.youtube.com/c/LAGABRIELLA 

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Xana Bati

Autorka Koncepce fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla

Jsem autorkou Koncepce fyziologického modelovaní a omlazování obličeje a těla a jsem šťastnější, než jsem byla ve 35, 42, 49, 56 letech. Jak se to stalo? Jednoduše jsem začala realizovat své přesvědčení, že Stvořitel nás vidí v ideální matrici naších všech těl, počínaje z toho hmotného.

Téma v kongresu: “Mimické stereotypy."

Web: www.xanabati.cz

Fb
·        Koncepce Xany Bati

Videa
·        YouTube https://www.youtube.com/@XanaBati 

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

MgA. Katarína Zatovičová

Herečka, dula, průvodkyně cykličností ženy pro početí a porod

Miluji život, přírodu a taky vše, co pomáhá probouzet, propojovat souvislosti, přirozené procesy a je skvělou inspirací pro život. Jsem průvodkyní a podporovatelkou všeho, co přispívá ke zdravému, respektujícímu, laskavému začátku lidského života, příchodu na svět a následné prvotní péče o miminko. Protože to nás všechny ovlivňuje a formuje.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ JDE VPŘED aneb zastav zpětný chod a neřeš, co by kdyby."

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.

Mudr. Karin Živa

Zubní lékařka kladoucí si otázky Proč... S přesahem do PSYCHOSOMATIKY ZUBŮ, čelistí...

Moje povolání je zubní lékařka. Zabývám se víc než 10 let psychosomatikou zubů. Toto téma mě fascinuje.

Od začátku mé praxe jsem si kladla otázky, proč se některé jednotlivé zuby kazí více než jiné, proč jsou některé zuby „měkké, některé hodně pevné“, proč se někomu zuby začínají viklat v mladším věku, u někoho vůbec ne, proč se některým dětem zuby kazí a jiným ne a další a další otázky. A protože jsem sama již v dětství měla různorodou škálu potíží s vlastními zuby, mé hledání odpovědí bylo intenzivní.

Téma v kongresu: "ŽENSTVÍ JE UVOLNĚNÉ - uvolni stres a napětí v čelistním kloubu."

Web
⁕      www.karinnejenozubech.cz

Na podrobnější medailonek pro klubu Být přitažlivá se dostanete tady.